Pazar, 25 Ekim 2020
pimapen tamiri

2000 li yıllardan itibaren ev ve işyerlerinde pvc malzemeden yapılmış pencere ve kapılar kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise pvc malzeme uzun ömürlü olduğu için inşaatları ve mütahhitlerin vazgeçilmezi olmuştur.

Kocaeli Pimapen tamir merkezi ile kırık, çıkık, çatlak, bozuk veya özelliğini kaybetmiş tüm ürünlerinizin pimapen tamiri işlemlerin yaptırabilirsiniz. Sahip olduğu deneyim ve uzman personeller sayesinde kusursuz bir işçilik ile cam kapı tamiri ve profesyonel yaklaşım ile hassas cam balkon tamiri işlemleriniz yapılmaktadır.

Kocaeli ve İstanbul sınırları içerisinde tüm cam balkon, cam kapı ve pimapen tamiri yapan bu tamir merkezinde kaliteli yedek parça ile seçkin garantili malzemeler ürünlerinizin ömrünü artırırken daha optimum kullanım seviyesi yakalayacaksınız. Cam kapı menteşeleri, hidrolik tamirleri, sineklik arızaları, fotoselli cam kapı tamirleri ve panjur – kepenk tamirleri ile pimapen tamir merkezi sayesinde daha az masraf ile daha uzun çözüm ve ürün kalitesi yakalayacaksınız.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Sektörel Haberler