Pazar, 25 Ekim 2020

Ezel Halı 15 yılı aşkın bir süreden beri Paspas İmalatı, Duvardan Duvara Halı, Cami Halıları, Çim Halı ve Laminant Parke hizmetlerini vermektedir.

Ezel Halı ülkemizin seçkin markaları ile çalışarak müşterilerine en iyi, en kaliteli ürünü sunmayı hedeflemiştir. Bu amaçla müşteri talepleri doğrultusunda Dinarsu, Samur, Mineflo markaların bayiliğini yapmaya devam etmektedir. Ezel Halı'nın bu tercihi insan sağlığına verdiği önemin göstergesidir.

Yer döşemeleri taleplerini kaliteli ürünlerle en uygun fiyata ulaştırmayı hedef alan firma duvardan duvara halı sektöründe ülkemizin yüzlerce seçkin firma ve kurumları referansları listesinde yerini almıştır.

Ezel Duvardan Duvara Halı, Yolluk ve Paspas çeşitlerinde renk ve desen çeşitleri, uygun fiyatlarla İstanbul Bağcılar'da hizmetinizdeyiz.

Ezel Halı konut, işyerleri, kamu kurumları ve yoğun kullanımlı alanlarının yolluk, paspas, laminat parke gibi zemin döşemelerinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak marka ürünlerle hizmet vermektedir. Duvardan duvara halı ihtiyaçlarınızda ülkemizin saygın markalarından her çeşit halıları firmamızdan talep edebilirsiniz. Duvardan Duvara Ezel Halı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Sektörel Haberler