Perşembe, 03 Aralık 2020

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İlçemizin Medar-ı İftiharı, Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti.

Bakanımız Eroğlu’nun tüm Şuhut halkına selamı olduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, “Şuhut’umuzu bugünlere getiren, Sayın Bakanımıza ilçemiz ve Belediyemizle alakalı çalışmalarımız hakkında bilgiler aktardık. Kendisi her zaman Şuhut halkıyla birlikte olduğunu, her an Şuhut’u ve Afyonkarahisar’ı düşündüğünü belirttiler. Allah Sayın Bakanımızdan ebeden razı olsun İnşallah” dedi. Ayrıca Başkan Bozkurt, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Medarı İftiharımız, Memleketimizin Seçkin Evladı, Saygıdeğer Devlet Büyüğümüz, Muhterem Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu Beyefendiyi TBMM’de ziyaret ettik.

İlçemizde yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi verdik. İlçemizle ilgili meselelerimizi Zatı Ali’lerine arzettik. Kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı en kalbi şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum. Tüm Hemşehrilerimize gönülden selamları var, arzediyorum” sözlerine yer verdi.

Şuhut Belediye Başkanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nu Ziyaret Etti

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Sektörel Haberler

Ziyaretçiler

350 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi