Perşembe, 25 Şubat 2021

Kayseri'de bombalı araçla saldırı 14 şehit. 55 yaralı. Saat 8:45 sularında Kayseri 'de bu sabah otobüse yapılan hain bombalı saldırıda 14 asker şehid oldu. Son dakika yapılan açıklamada yaralı sayısı 55 olduğu bildirildi. Yaralılardan 6 sının durumunun ağır olduğu gelen haberler arasında.

Kırmızı ışığa kadar halk otobüsünü takip eden hain, kırmızı ışıkta otobüsün soluna yanaşarak bombayı patlattı. Komandoların çarşı izine rastlayan günde planlanan saldırı tüm ülkede infiale sebep oldu.

Kalkınma hamleleriyle gelişen ülkemizin önünü kesmek isteyen iç ve dış mihraklar paravan örgütlerle ülkemizde askere yönelik bombalı eylemlerine devam etmektedirler. Hükümete ve halkımıza gözdağı vermek isteyen bu hainler kaos ortamı oluşturmak için büyük şehirlerde eylemlere başladılar. Bu tür eylemlerin halkımızı daha da birbirine kenetleyeceği, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Kayseri'de hain pusu

Balçıkhisar Haber Merkezi ekibi olarak ülkemizi yasa boğan saldırılarda ölenlere Allah' (C.C) tan rahmet diliyoruz. Yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Sektörel Haberler

Ziyaretçiler

196 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi